فیلتر شکن VPN قابلیت دور زدن انواع سانسورها را دارد

کریو VPN ارائه دهنده لایه امنیتی در استفاده اینترنت

VPN (Virtual Private Network) - Illustration Concept in Flat Des

چه شما با VPN آشنا باشید و بخواهید از آن در محل کار یا مدرسه استفاده کنید، یا می خواهید چیز جدیدی یاد بگیرید راهنمای ما اطلاعات مورد نیاز شما را برای اضافه کردن یک لایه امنیتی در استفاده از اینترنت به شما می دهد. تجاوز به حریم خصوصی آنلاین مسئله بزرگی است، به خصوص با در نظر گرفتن اینکه این روز ها چه مقدار با تکنولوژی در ارتباطیم. یکی از بهترین راه هایی که اطمینان حاصل کنیم که کارها یا فعالیت های جستجویی که انجام می دهیم امن باقی می ماند استفاده از اتصال شبکه رمزگذاری شده است. با این حال، این همیشه برای مسافران یا افرادی که به اتصال اینترنتی امنی دسترسی ندارند غیر ممکن است. ظهور شبکه های خصوصی مجازی، به طور متداول VPN نامیده می شود مانند پلی است که اتصال امن بین افراد ایجاد می کند بدون توجه به اینکه چه جایی هستند.

VPN چیست و چه کسانی خرید می کنند؟

یک VPN parsvpn.online اتصالی رمزگذاری شده ایجاد می کند که صرفنظر از اینکه شما چه نوعی از شبکه (مانند Wi-Fi عمومی یا شبکه منزل دوست خود) را استفاده می کنید امنیت شما را تضمین می کند. عملکرد کریو VPN مانند یک تونل خصوصی است که به همه ترافیک شبکه اجازه می دهد تا به امنی عبور کنند بدون اینکه اجازه بدهد افراد بیرونی قادر به دیدن فعالیت های آنلاین شما باشد. در حالیکه حالت های متعددی از VPN کامپیوتر و VPN اندروید وجود دارد، دو نوع متداول VPN وجود دارد که “دسترسی از راه دور” و “سایت به سایت” است.

نوع اول نیاز به دانلود برنامه کلاینت VPN روی کامپیوتر یا دستگاه موبایل شما دارد که به شما اجازه اتصال ترافیک شما به  دروازه را می دهد تا از طریق آن به صورت امنی عبور کند، در حالیکه دومی برای اتصالات خاص از یک موقعیت مکانی به دیگری استفاده می شود (مانند اتصال شعبه دفتر کوچک به پایگاه داده های مرکزی)، به این معنی که اطلاعات به صورت امنی تنها از آن موقعیت ها ارسال یا دریافت می شود. یک دروازه واحد برای همه دستگاه ها در موقعیت مکانی از راه دور راه اندازی می شود تا برای VPN های سایت به سایت استفاده شود، بنابراین کاربران نیازی به کلاینت های VPN ندارند.

VPN ها می توانند به چندین روش برای کاربران مفید باشند

با استفاده از VPN، چه برای استفاده های شخصی یا کسب و کار، راهی فوق العاده برای حفاظت از امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی شما است بدون توجه به اینکه در چه مکانی هستید. از آنجاییکه اغلب مردم در حال استفاده از دستگاه های موبایل هستند تا بتوانند هر کاری مانند ارسال ایمیل ها و یا بررسی حساب بانکی، دسترسی به اسناد حساس و حتی پر کردن فرم های مالیاتی را انجام بدهند، موضوع حفاظت از امنیت در مقابل هکرها و دیکر بد افزارها بوجود می آید. شبکه های Wi-Fi عمومی به نا امنی معروف اند و شما نمی توانید به اتصال در شبکه های فرودگاه ها و رستوران ها اعتماد کنید. در اینجا است که VPN به میان می آید و پلی ایجاد می کند که فعالیت های شما را امنیت می بخشد و افراد دیگر نمی توانند آنها را نظارت کنند، همچنین شما را از بد افزارها و هکرها حفاظت می کند. کارفرمایانی که دسترسی به VPN موبایل را برای کارمندان خود فراهم می آورند می توانند اطمینان حاصل کنند که فایل های شرکت و سرور به اندازه ای امن هستند که همچون اتصال مستقیم به دفتر است.

دلیل دیگری که بیشتر افراد از VPN استفاده می کنند برای استفاده شخصی و حفاظت آنها در مقابل جاسوسی یا جلوگیری از نظارت توسط ISP و یا اشخاص دیگر در هنگام انجام فعالیت های خاص، مانند دانلود/ تورنت فایل ها و دسترسی به سایت های مسدود است. VPN ها همچنین می توانند برای فریب دادن وب سایت هایی استفاده شوند که فکر می کنند شما از کشور دیگر یا قسمت دیگری از جهان به سایت آنها اتصال پیدا کرده اید و این ویژگی شما را قادر به دور زدن محدودیت مطالبی می کند که به صورت جغرافیایی مسدود شده اند. این فعالیت ها به طور کلی قانونی هستند، بنابراین این مهم است که بخاطر بسپارید با وجود اینکه VPN کمک می کند فعالیت های خاص را با حفظ حریم خصوصی و امنیت انجام دهید، شما همچنان مسئولیت کارهای خود را به عهده دارید. به علاوه، برخی سرویس های VPN به طور خاصی به اشتراک گذاری نظیر به نظیر را ممنوع می کند، بنابراین فراموش نکنید در هنگام خرید VPN شرایط و ضوابط آن را مطالعه کنید.

خرید آنلاین VPN، خرید کریو در parsvpn.online

مطالب مرتبط